Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €0
  -   m2

Predaj domu vhodného pre sídlo firmy nad Popradskou, Košice

Cena:
369 000,00 €
Kraj:Košický kraj
Okres:Košice II
Obec:Košice-Západ
Ulica:Československého odboja
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:261 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:HP025RDf

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitné centrum KING REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj budovu na atraktívnom mieste - ulici Československého odboja v Košiciach.

Dom je možné využiť na sídlo firmy s viacerými samostatnými miestnosťami, vhodnými či pre kanceláriu alebo menší sklad. Súčasťou domu je dvoj garáž, ktorú je tiež možné využiť na skladové alebo garážové účely.
Dom má aj samostatný vchod pre spodnú časť, ktorú je možno použiť na obývateľné izby, resp. súkromný sektor, v prípade, že nie je potreba toľko kancelárií.

Okrem státia v garáži sa dá parkovať dvoma autami vo dvore a bezplatne na ulici, kde je dostatok miesta pre viacero áut. Státie vo dvore je možné rozšíriť o ďalšie miesta resp. garáž.

Podrobnejší popis domu:

• 2 podlažný RD s čiastočným podpivničením
• zastavanou plochou 164,9 m2, úžitkovou plocha 260,7 m2
• pozemok 841 m2
• všetky IS : plyn, voda, kanál, elektrika

Prvé poschodie má priestrannú halu (resp. 2 izby) spojenú s kuchyňou barovým pultom, wc, kúpeľňu, spálňu, šatník a dvoj garáž(vykurovaná, s IS).
Prízemie má taktiež priestrannú halu spojenú s kuchyňou barovým pultom, tri izby, dve kúpeľne a tri sklady resp. šatníky.
Podpivničená časť je 27 m2, kde nájdete priestor vhodný na skladovanie, resp. posilňovňu alebo relaxačnú miestnosť.
Dom môže byť užívaný aj na dva samostatné účely, pretože obidve poschodia majú samostatné sociálne zariadenia aj vstup a reguláciu kúrenia. Taktiež sa dá prerobiť dvoj garáž, / ktorá má viac ako 30 m2 / prerobiť na ďalšiu obytnú miestnosť, pretože parkovanie je možné aj pred ňou.

Dom je situovaný na kaskádovito upravenom pozemku s vonkajším krbom, uzavretým altánkom a jakuzzi.
Oddelenie kaskády je realizované mohutným kamenným oporným múrom.

Kúrenie je zabezpečená plynovým kondenzačným kotlom Buderus, Prízemie domu je čiastočne vykurované podlahovým kúrením a radiátormi.
Všetky ostatné obytné miestnosti majú radiátory / aj dvoj garáž /. Do domu je privedené aj 380 V, pre varné platne sporákov a jakuzzi.

V roku 2015 a 2016 prebehla vonkajšia rekonštrukcia domu, ktorá zahrňovala nové vonkajšie omietky, nový murovaný plot, novú automatickú drevenú bránu, nove vonkajšie dlažby, položenie trávnika v spodnej časti, uzavretý altánok, obloženie jakuzzi kameňom a rekonštrukciu vonkajšieho krbu. V roku 2013 bola vymenená strešná krytina - kanadský šindeľ na celom dome.


V blízkom okolí nájdeme obch. centrum Galéria, kde sa nachádzajú banky a množstvo iných služieb potrebných pre podnikateľov.

Náklady mesačne na celý dom 320 eur.

Cena 369 000 eur

Kontaktná osoba:
Peter HALUŠŤOK
+421905 384 263
peter.halustok-ZVNC-kingreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Peter Halušťok
Telefón:0905384263
E-mail:peter.halustok-ZVNC-kingreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.