DOMY LIČARTOVCE Domy Ličartovce
DOMY LIČARTOVCE Domy Ličartovce
DOMY LIČARTOVCE DOMY LIČARTOVCE
Vyhľadávanie
V ponuke je 65 nehnuteľností.

Rekreačný pozemok Prešov Vydumanec

Cena:
25 960,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Prešov
Obec: Prešov
Ulica: Vydumanec
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 0 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: CD017Pb
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rekreačný pozemok vhodný na výstavbu chaty v blízkosti Prešova, čast Vydumanec na lesnom úseku Kvašná Voda. Veľkosť pozemku 692,66 m2 (obdĺžnikový tvar: šírka 16m a dĺžka 43m) + podiel na prístupovej ceste 1/6 za cenu len 25.960,- Eur.

Ide o rekreačný pozemok v rekreačnej časti Prešova lesného úseku Kvašná Voda. Prístup na pozemok autom je riešený po lesnej ceste kategória 2L so spevneným povrchom ktorá je vo vlastníctve Lesov SR (peši po lesnej ceste 10 min.) . Prístup na túto cestu je z hlavnej asfaltovej cesty ( oproti , lesná cesta je uzavretá rampou od ktorej bude mať každý majiteľ pozemku kľúč po podpise Dohody s Obhospodarovateľom SOŠL - Prešov. Prístup peši môže byť riešení po asfaltovej ceste, na začiatku ktorej je spevnené parkovisko a zastávky MHD v oboch smeroch. Pozemok je aktálne vyčistení od náletových drevýn a pripravený na predaj. Ak máte záujem o aktívny oddych v prírode a zároveň chcete byť v blízkosti mesta Prešov, tak toto je ideálna investícia práve pre Vás. Kúpou tochto pozemku nezískate len parcelu na ktorej si môžete postaviť chatu, ale zárovej kvalitne investujete svoje peniaze.

Ak máte záujem o obhliadku, neváhajte ma kontaktovať telefonicky 0905 431 287 alebo emailom dominik.cuha-ZVNC-kingreal.sk. Teším sa na spoločnú obhliadku.

Maklér:

makler
Maklér:Dominik Čuha
Telefón:0905431287
E-mail:kingcentrum-ZVNC-kingreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.Novinky a aktuality

AKO ROZOZNAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÚ NA INVESTÍCIU AKO ROZOZNAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÚ NA INVESTÍCIU Stanovenie investičných kritérií je...
Druhá novinka Nehnuteľnosť  za dobrú cenu viete predať aj za týždeň.  ...
Prvá novinka „ City do biznisu nepatria... „ Celý náš život je...