Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €0
  -   m2

Video : Predaj admin.- prevádzkovej budovy Podnikateľská ulica, Barca

Cena:
590 000,00 €
Kraj:Košický kraj
Okres:Košice IV
Obec:Košice-Barca
Ulica:Podnikateľská
Kategória:Komerčné objekty
:
Počet miestností:0
Úžitková plocha:1268 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:HP011AB

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitné centrum KING REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj
administratívno-prevádzkovú budovu o výmere 1268 m2, na pozemku o výmere 2289 m2. Budova je dvojpodlažná, pozostávajúca z prevádzkových – skladových, výrobných a kancelárskych priestorov na prízemí a kancelárskych priestorov na poschodí - viď pôdorys. Samozrejmosťou sú sociálne zariadenia, kuchyne a obslužné technické miestnosti ako archívna miestnosť, serverovňa alebo kotolňa. Budova má samostatnú kotolňu s ústredným vykurovaním pomocou kotlov na plyn. Objekt bol postavený v r.1995 a v r.2004 bola realizovaná prístavba.

Siete : elektrina, kompletné rozvody vody z vlastnej studne, kanalizácia, plyn, zabezpečovacie zariadenie, dátové a telekomunikačné siete

Obrovskou výhodou je umiestnenie v rámci logistiky pre osobné ale hlavne nákladné autá. Budova je situovaná v priemyselnej časti mesta s priamym napojením na smer do Maďarska a vonkajší obchvat Košíc na smery Bratislava, Zvolen , Banská Bystrica a tiež Prešov, Poprad resp.Poľsko. Vo vzdialenosti len 5 km sa nachádza aj letisko a viaceré priemyselné parky.

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť pre investíciu, či už pre vlastné využitie alebo kúpu za účelom prenájmu. Veľmi vhodné aj pre pobočku zahraničnej výrobnej alebo dodávateľskej spoločnosti.

Video : https://youtu.be/iAES7x4c03o

Radi Vám zašleme podrobnejšie informácie alebo Vám budovu ukážeme osobne.


Cena : 590 000 eur

Kontaktná osoba:
Peter HALUŠŤOK
+421905 384 263
peter.halustok-ZVNC-kingreal.sk

If you need a business space or property investment, KING REAL real restate EXCLUSIVELY offers for sale an
Administration and storage building with 1268 m2 and surrounding land size of 2289 m2. The building has two floors with space for storing or small production at the first floor and ofiice space at the second floor. You can also find smaller rooms such as toilets, bathrooms, rooms for technical support, safe or heating system. Heating is provided by two gas boilers. The building was constructed in 1995 and renovated in 2004.

Networks : electricity, water well, sewerage system, gas, security alarm, data and telecommunication networks.

One of the greatest advantages is the location of this property, with commercial logistics, including docks for loading and unloading trucks. The building is situated in the main industrial district of the city with direct access to Hungary or the city loop with directions Bratislava, Zvolen , Banská Bystrica, Presov, Poprad and even to Lower Poland. The Košice International Airport and industrial parks with many foreign manufactures are located only 5 kms away.

We offer you great investment opportunity – whether for your own company or to be leased out to others. Also the property is very suitable for a foreign company branch.

We will be very happy to provide more information and/or show you around.

Price : 590 000 eur

Contact person:
Peter HALUŠŤOK
+421905 384 263
peter.halustok-ZVNC-kingreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Peter Halušťok
Telefón:0905384263
E-mail:peter.halustok-ZVNC-kingreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.