Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €0
  -   m2

KING REAL - realitné centrum

 

Realitné centrum KING REAL bolo založené, aby určilo nové trendy v obchodovaní s nehnuteľnosťami a zvýšilo kvalitu služieb, ktoré sú podľa nás nevyhnutnou súčasťou tohto obchodu. Naším cieľom je zaviesť moderné spôsoby obchodovania pre našich klientov, pre ich väčší komfort a flexibilitu. Filozofiou realitného centra je poskytnúť kompletný servis v oblasti realít, to znamená špičkové služby v oblasti predaja, financovania a právnej bezpečnosti. Naši obchodníci sú predovšetkým odborníkmi vysoko motivovaní, aby pracovali na tom, ako Vám pomôcť pri kúpe, predaji, výstavbe či prenájme Vašej nehnuteľnosti.

 

Financovanie nehnuteľností, zabezpečujeme v spolupráci s naším obchodným partnerom FINANCUJEME BÝVANIE s.r.o. - hypotekárnym centrom, ktoré je špecialistom pri riešení hypotekárnych úverov.

Právnu asistenciu zabezpečujeme prostredníctvom konzultácií s advokácku kanceláriou JUDr. Daniel Boľanovský, ktorá nám pripravuje zmluvy a návrhy na vklady do katastra. KING REAL  je dynamicky sa rozvijajúca firma s ambíciami dostať sa na špicu vo svojej oblasti pôsobenia. Momentálne zabezpečujeme sprostredkovanie predaja, kúpy a nájmu v Prešovskom, Košickom a Nitrianskom regióne.Ambíciou spoločnosti je v krátkom časovom horizonte pôsobiť celoslovensky a expandovať na zahraničné trhy. Neoddeliteľnou súčasťou našich ambícií je podieľať sa na financovaní veľkých investičných a developerských projektoch, ktoré umožnia vznik nových pracovných miest na východnom Slovensku.