DOMY LIČARTOVCE Domy Ličartovce
DOMY LIČARTOVCE Domy Ličartovce
DOMY LIČARTOVCE DOMY LIČARTOVCE
Vyhľadávanie
V ponuke je 65 nehnuteľností.

Záborská alej II.

Určite mnohí poznáte úspešný projekt Záborská alej I. Úspech tohto projektu spočíval v dobrom načasovaní, v dobrom naprojektovaní, v dobrom prevedení a v dobrom nacenení. Práve z tohto dôvodu sme sa rozhodli spustiť ďalší skvelý projekt Záborská alej II. Detajlné informácie o tomto projekte nájdete na www.bungalovypresov.sk  . Základná informácia o novom projekte Záborská alej II - BUNGALOVY !!! Prečo bungalovy? Dôvod je jednoduchý. Naším cieľom je vyhovieť práve Vám, ktorí okrem vkusného bývania v príjemnom prostredí očakávate aj komfort v najvyššej kvalite.

Výhody projektov typu ako je Záborská alej I. a Záborská alej II. je okrem  vyníkajúceho naprojektovania a úplnej realizácie ( dokončenie ) exteriéru vo vysokej kvalite aj komfort susedstva. Čo to znamená? Ak ste človek ktorý túži po kvalitnom vlastnom bývaní v rodinnom dome a po nasťahovaní sa už nechce počúvať hluk stavebných strojov, ktoré pracujú na susednej stavbe, hluk a prach z miešačiek, pil a iných strojov, ktoré používajú robotníci na stavbách tak je tento projekt určený práve pre Vás.

To nie,je všetko. Predstavte si prostredie uzavretej skupiny rodinných domov s možnosťou mať vlastnú vstupnú bránu. Možno si poviete, a čo je na tom? Je to veľmi jednoduché. Bezpečné prostredie na hranie pre najmenších, približne rovnáka sociálna a veková skupina susedov, spoločné grilovačky, opekačky a silvestrovské akcie. Sme si istý že ste tým rovnako nadšený ako my, a to nie je všetko. Záborská alej Vám ponúka okrem iného vynikajúce umiestnenie v blízkosti lesa, čo predstavuje maximálny komfort pre nadšencov turistiky, hubárov, prípadne členov poľovníckeho združenia a to všetko len 10 min. autom od mesta Prešov.

 

Ak Vás zaujal tento projekt čakáme na Váš telefonát, kde si budete môcť aktálne vybrať z celkového počtu 22 bungalovov pojektu Záborská alej II. a dopredaju 6 rodinných domov z projetu Záborská alej I.

 

 

 

Peter Florek
Obchodný MANAŽÉR
Tel.: +421 905 253 779
e-mail: peter.florek(@)kingreal.skNovinky a aktuality

AKO ROZOZNAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÚ NA INVESTÍCIU AKO ROZOZNAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÚ NA INVESTÍCIU Stanovenie investičných kritérií je...
Druhá novinka Nehnuteľnosť  za dobrú cenu viete predať aj za týždeň.  ...
Prvá novinka „ City do biznisu nepatria... „ Celý náš život je...