Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €0
  -   m2

Záborská alej II.

Určite mnohí poznáte úspešný projekt Záborská alej I. Úspech tohto projektu spočíval v dobrom načasovaní, v dobrom naprojektovaní, v dobrom prevedení a v dobrom nacenení. Práve z tohto dôvodu sme sa rozhodli spustiť ďalší skvelý projekt Záborská alej II. Detajlné informácie o tomto projekte nájdete na www.bungalovypresov.sk  . Základná informácia o novom projekte Záborská alej II - BUNGALOVY !!! Prečo bungalovy? Dôvod je jednoduchý. Naším cieľom je vyhovieť práve Vám, ktorí okrem vkusného bývania v príjemnom prostredí očakávate aj komfort v najvyššej kvalite.

Výhody projektov typu ako je Záborská alej I. a Záborská alej II. je okrem  vyníkajúceho naprojektovania a úplnej realizácie ( dokončenie ) exteriéru vo vysokej kvalite aj komfort susedstva. Čo to znamená? Ak ste človek ktorý túži po kvalitnom vlastnom bývaní v rodinnom dome a po nasťahovaní sa už nechce počúvať hluk stavebných strojov, ktoré pracujú na susednej stavbe, hluk a prach z miešačiek, pil a iných strojov, ktoré používajú robotníci na stavbách tak je tento projekt určený práve pre Vás.

To nie,je všetko. Predstavte si prostredie uzavretej skupiny rodinných domov s možnosťou mať vlastnú vstupnú bránu. Možno si poviete, a čo je na tom? Je to veľmi jednoduché. Bezpečné prostredie na hranie pre najmenších, približne rovnáka sociálna a veková skupina susedov, spoločné grilovačky, opekačky a silvestrovské akcie. Sme si istý že ste tým rovnako nadšený ako my, a to nie je všetko. Záborská alej Vám ponúka okrem iného vynikajúce umiestnenie v blízkosti lesa, čo predstavuje maximálny komfort pre nadšencov turistiky, hubárov, prípadne členov poľovníckeho združenia a to všetko len 10 min. autom od mesta Prešov.

 

Ak Vás zaujal tento projekt čakáme na Váš telefonát, kde si budete môcť aktálne vybrať z celkového počtu 22 bungalovov pojektu Záborská alej II. a dopredaju 6 rodinných domov z projetu Záborská alej I.

 

 

 

Peter Florek
Obchodný MANAŽÉR
Tel.: +421 905 253 779
e-mail: peter.florek(@)kingreal.sk

TOP
ponuka

TEPLÝ 3 i byt Moldava n. Bodvou

TEPLÝ 3 i byt Moldava n. Bodvou

Byty
3 izbový byt 
Moldava nad Bodvou (okres Košice - okolie)
ÚTULNÝ  1 i byt Šaca

ÚTULNÝ 1 i byt Šaca

Byty
1 izbový byt 
Košice-Šaca (okres Košice II)
CHATA ĽUDOVÍTOV

CHATA ĽUDOVÍTOV

Chaty a rekreačné objekty
chata 
Palárikovo (okres Nové Zámky)
POZEMOK ŠURANY S VYUŽITÍM NA PRIEMYSELNÉ ÚČELY

POZEMOK ŠURANY S VYUŽITÍM NA PRIEMYSELNÉ ÚČELY

Pozemky
priemyselný pozemok 
Šurany (okres Nové Zámky)
Všetky TOP ponuky