Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €0
  -   m2

Záborská alej II.

Určite mnohí poznáte úspešný projekt Záborská alej I. Úspech tohto projektu spočíval v dobrom načasovaní, v dobrom naprojektovaní, v dobrom prevedení a v dobrom nacenení. Práve z tohto dôvodu sme sa rozhodli spustiť ďalší skvelý projekt Záborská alej II. Detajlné informácie o tomto projekte nájdete na www.bungalovypresov.sk  . Základná informácia o novom projekte Záborská alej II - BUNGALOVY !!! Prečo bungalovy? Dôvod je jednoduchý. Naším cieľom je vyhovieť práve Vám, ktorí okrem vkusného bývania v príjemnom prostredí očakávate aj komfort v najvyššej kvalite.

Výhody projektov typu ako je Záborská alej I. a Záborská alej II. je okrem  vyníkajúceho naprojektovania a úplnej realizácie ( dokončenie ) exteriéru vo vysokej kvalite aj komfort susedstva. Čo to znamená? Ak ste človek ktorý túži po kvalitnom vlastnom bývaní v rodinnom dome a po nasťahovaní sa už nechce počúvať hluk stavebných strojov, ktoré pracujú na susednej stavbe, hluk a prach z miešačiek, pil a iných strojov, ktoré používajú robotníci na stavbách tak je tento projekt určený práve pre Vás.

To nie,je všetko. Predstavte si prostredie uzavretej skupiny rodinných domov s možnosťou mať vlastnú vstupnú bránu. Možno si poviete, a čo je na tom? Je to veľmi jednoduché. Bezpečné prostredie na hranie pre najmenších, približne rovnáka sociálna a veková skupina susedov, spoločné grilovačky, opekačky a silvestrovské akcie. Sme si istý že ste tým rovnako nadšený ako my, a to nie je všetko. Záborská alej Vám ponúka okrem iného vynikajúce umiestnenie v blízkosti lesa, čo predstavuje maximálny komfort pre nadšencov turistiky, hubárov, prípadne členov poľovníckeho združenia a to všetko len 10 min. autom od mesta Prešov.

 

Ak Vás zaujal tento projekt čakáme na Váš telefonát, kde si budete môcť aktálne vybrať z celkového počtu 22 bungalovov pojektu Záborská alej II. a dopredaju 6 rodinných domov z projetu Záborská alej I.

 

 

 

Peter Florek
Obchodný MANAŽÉR
Tel.: +421 905 253 779
e-mail: peter.florek(@)kingreal.sk

TOP
ponuka

ĽUDOVÍTOVO STAVEBNÝ POZEMOK S/BEZ ZÁHRADNEJ CHATKY

ĽUDOVÍTOVO STAVEBNÝ POZEMOK S/BEZ ZÁHRADNEJ CHATKY

Chaty a rekreačné objekty
chata 
Palárikovo (okres Nové Zámky)
KRÁSNY SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK ĽUDOVÍTOVO

KRÁSNY SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK ĽUDOVÍTOVO

Pozemky
pre rodinné domy 
Palárikovo (okres Nové Zámky)
STAVEBNÝ POZEMOK ČERNÍK UŽ OD 10.000m2 až 62.555m2

STAVEBNÝ POZEMOK ČERNÍK UŽ OD 10.000m2 až 62.555m2

Pozemky
priemyselný pozemok 
Černík (okres Nové Zámky)
Všetky TOP ponuky