DOMY LIČARTOVCE Domy Ličartovce
DOMY LIČARTOVCE Domy Ličartovce
DOMY LIČARTOVCE DOMY LIČARTOVCE
Vyhľadávanie
V ponuke je 71 nehnuteľností.

REFERENCIE

Skôr, než začnete uvažovať o spolupráci, prečítajte si, čo o nás hovoria naši spokojní klienti. Toto sú výsledky, ktoré môžete očakávať:

 

 

 

 

 

 

Martin Čuha, kancelária Prešov

So spoluprácou s pánom Martinom Čuhom a realitnou kanceláriou KING REAL som bol maximálne spokojný. Komunikácia bola korektná a efektívna. Oceňujem profesionálny prístup v každej situácii, ktorý sa ukázal najmä v ťažších/napätejších chvíľach. Pán Čuha neustále komunikoval, vysvetľoval a bol nápomocný. Je to človek, ktorého pomoc a skúsenosti, chcete mať pri tak dôležitých rozhodnutiach, ako je kúpa nehnuteľnosti/pozemku. Určite odporúčam!

Michal Demjanovič (0948 114 646)


Mgr. Vladislav Richnavský, kancelária Košice

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za pomoc pri kúpe nehnuteľnosti. Veľmi sa mi páčil promptný a ústretový prístup, milé správanie a sprevádzanie mňa ako kupujúcej pri styku s úradmi. Môžem len odporučiť Vaše služby svojim známym.

Martina Lišková


Dominik Čuha, kancelária Prešov

Sme veľmi radi, že sme sa rozhodli osloviť realitnú kanceláriu KING REAL pri predaji nášho bytu. Od prvého stretnutia sme ocenili profesionálny prístup, rýchle jednanie a poradenstvo vo všetkých detailoch. Maklér nám zhotovil kvalitnú 3D vizualizáciu, ktorá byt prezentovala veľmi detailne aj na internete. Práve tento krok urýchlil záujem potencionálnych kupcov, ktorých počet rýchlo narastal. V tomto bode sme boli neskutočne vďační, že všetky tieto prehliadky nemusíme absolvovať osobne, ale vybaví ich za nás realitná kancelária. Ušetrilo nám to kopu vzácneho času. Byt sa predal od zverejnenia na internete do dvoch týždňov. Všetky potrebné prepisy nám maklér pomohol zvládnuť a bez jeho asistencie by sme to opäť riešili oveľa dlhšie.

Katarína Kendická


Mgr. Vladislav Richnavský, kancelária Košice

Chcem sa poďakovať za Vaše nadštandartné služby a som prekvapený že v KE to takto funguje že sa o klienta starajú aj po predaji nehnuteľnosti nakoľko tu u nás to takto žiaľ nefunguje. Som z toho milo prekvapený že ste mi to poslali aj s tlačivami, ste fakt profesionál v tom čo robíte. Tak prajem všetko dobré a nech sa darí.

Štefan Kehl (odpoveď na informovanie ohľadom dane z nehnuteľnosti)


Martin Čuha, kancelária Prešov

Chceli by sme Vám pekne poďakovať za sprostredkovanie kúpy pozemku v peknej lokalite. Ďakujeme za váš prístup a za dôsledné a korektné jednanie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

rodina Čisárová


Ing. Katarína Javorská, kancelária Prešov

Tímto bych chtěla veřejně poděkovat paní ing. Katarině Javorské za skvělou práci při prodeji bytu v Prešově, Bernoláková 13, po mém zesnulém otci.Paní Kateřina je velmi profesionální, solidní, milá, ochotná a vstřícná žena a tímto ji děkuji za skvěle odvedenou spolupráci. Jsem velmi potěšena tím, že jsem ji mohla poznat.

Gabriela Škávová, České Budějovice, Česká Republika


Martin Čuha, kancelária Prešov

Chcela by som Vám poďakovať za Vašu pomoc pri predaji rodinného domu. Oslovili sme viacero realitných kancelárii, ale predaj sa vôbec nehýbal. Až sme oslovili Vás a vďaka Vašej vytrvalosti a húževnatosti sa predaj podaril, za čo sme veľmi vďační. Vašu prácu hodnotím veľmi pozitívne a Vašu realitnú kanceláriu KING REAL budem odporúčať známym. Prajem Vám veľa spokojných klientov a ešte raz veľká vďaka.

rodina Šišovská (0905 289 250)


Martin Čuha, kancelária Prešov

Aj touto cestou sa Vám chceme ešte raz poďakovať za Vaše službypri kúpe nehnuteľnosti. Oceňujeme Váš profesionálny a ľudský prístup k našim požiadavkám, ochotu kedeykoľvek sa stretnúť. Celý proces prebehol rýchlo a bez komplikácií, čo nás prekvapilo a potešilo. Ešte raz vďaka za poskytnuté služby a prajeme veľa úspechov v pracovnom a osobnom živote. Vás a realitnú kanceláriu KING REAL v ktorej pracujete budeme určite odporúčať každému kto to bude potrebovať, určite budú spokojní, tak ako my.

rodina Hockova (0907 996 486)


Martin Čuha, kancelária Prešov

Vďaka za pomoc s predajom našej nehnuteľnosti. Páčilo sa nám ako dôkladne sa venujete všetkým detailom vo fáze prípravy predaja, zverejnenia ponuky a taktiež v závere pri "dotahovaní formalít". Váš prístup je výbornou rovnováhou medzi pragmatizmom a perfekcionizmom. Poznanie výhod/nevýhod predávanej nehnuteľnosti, triezvy názor na naše očakávania, čo sa predajnej ceny týka, ochrana osobných údajov, spätná väzba po každej obhliadke a mnoho ďalšieho je pre Vás samozrejmosťou, s ktorou sme sa nemali možnosť vždy stretnúť pri predchádzajúcich spoluprácach s inými maklérmi. Celá spolupráca bola pre nás príjemná no predovšetkým časovo nenáročná.

Miklošovci (0902 091 433)


Martin Čuha, kancelária Prešov

Ďakujeme za Vašu pomoc pri predaji bytu, boli sme veľmi spokojní s prípravou dokumentácie, kúpno-predajnej zmluvy, so zverejnením ponuky, so sumou, ktorú sme za byt včas dostali. Môžeme len odporúčať ďalším záujemcom.

Strakovci (0905 923 783)


KING REAL, kancelária Košice

Touto cestou by som sa Vám chcel poďakoval za Vaše služby pri predaji bytu na Húskovej ulici v Košiciach. Profesionálne vystupovanie, zodpovedný prístup a nadštandardná starostlivosť o klienta určite prispeli k rýchlemu a bezproblémovému predaju môjho bytu. Rád využijem Vaše služby aj v budúcnosti a budem ich odporúčať aj svojim známym. Vo Vašej práci Vam želám veľa úspechov.

Ing. Ladislav András


Mgr. Vladislav Richnavský, kancelária Košice

Spolupráca s pánom Richnavským bola vynikajúca. Celá kúpa nehnuteľnosti prebehla rýchlo a bez problémov aj vďaka skvelej práci realitného makléra. Pán Richnavský mal vždy všetko pripravené vopred, počas celého priebehu kúpy až do konca sa plne venoval všetkým detailom. Spoluprácu s ním môžeme iba odporúčať.

manželia Takacsovci  (0907 906 964)


Mgr. Vladislav Richnavský, kancelária Košice

So spoluprácou pána Richnavského som veľmi spokojný. Vysoko profesionálny a ľudský prístup, perfektná komunikácia. Všetko ochotne vybavil a aj poradil a taktiež pri predaji všetko perfektne pripravil. Maximálna spokojnosť a jeho služby môžem len odporučiť. Dá sa povedať, že z jeho strany to bol Ultra All Inclusive. Ďakujem.

Štefan Kehl, Michalovce


Martin Čuha, kancelária Prešov

Oceňujem profesionálny pristup realitného makléra a promptné riešenie predaja nehnuteľnosti, vrátane prípravy zmlúv o predaji, ktoré boli po právnej stránke napísane bez chýb a realizácia predaja bola uskutočnená bez akýchkoľvek problémov. Ďakujem.

Tibor Bednár (0904 656 333)


Martin Čuha, kancelária Prešov

Pán Čuha je jednoznačne veľký profesionál a vďaka nemu sme prehodnotili náš negatívny názor na realitných maklérov. Pomohol nám pri hľadaní a kúpe nášho vysnívaného pozemku. Všetko prebehlo rýchlo a hladko, keďže kládol dôraz na detaily zmluvy a ochranu nás ako kupujúcich. Určite odporúčame.

Jurčišin (0949 726 918)


Ing. Katarína Javorská, kancelária Prešov

Moja skúsenosť s realitnou kanceláriou KING REAL bola vynikajúca. Pani Katka Javorská nám pomohla s kúpou a následne aj s prenájmom nehnuteľnosti. Je veľmi spoľahlivá, ochotná a profesionálna. Všetko nám pomohla vybaviť. Bola rýchla a efektívna v komunikácii s predajcom, bankou, katastrom ako aj poskytovateľmi energií. Sme nadmieru spokojní. Vrelo odporúčam. Veľmi pekne Vám za všetko ďakujem. Verím, že naša spolupráca nekončí.

Imrich Rybársky (+447756001661)


Ing. Katarína Javorská, kancelária Presov

So spoluprácou s pani Javorskou som velmi spokojný. Pomohla mi nájsť byt a aj vypracovať nájomnu zmluvu. Navyše sme stále v spolupráci, keďže ma aj zastupuje vo veciach ohľadom bytu. Pani Javorská je veľmi pohotová a rada koná okamžite a bez váhania, len aby Vám vyhovela vo Vašich záležitostiach, keďže v práci s nehnuteľnosťami často rozhodujú minúty. Všetky záležitosti vybavovala ona, čiže ja som sa mohol viac sústrediť na iné veci s bytom. Veľmi vyzdvihujem jej schopnosť pri našich telefonických hovoroch pamätať si aj najmenšie detaily a otázky, ktoré som jej kládol. Pani Javorskú môžem len odporučit a verím, že naša spolupráca bude pokračovať aj v budúcnosti.

Martin Ungvarský


Martin Čuha, kancelária Prešov

Prístup p. Čuhu pri kúpe domu vzhľadom na netradičné či neštandardné riešenie bol profesionálny a dokázal rýchlo reagovať na nové potreby, ktoré vyvstali. Boli sme spokojní, že sme sa nemuseli starať o úradné náležitosti, ktoré sú nevyhnutné a súvisia s kúpou nehnuteľnosti. My ako kupujúci hodnotíme prácu p. Čuhu pozitívne a môžeme ho len doporučiť iným záujemcom. Týmto mu chceme poďakovať a popriať veľa úspechov v ďalšej práci a veľa spokojných klientov.

rodina Reichlová, Prešov


Martin Čuha, kancelária Prešov

Pána Martina Čuhu môžem len doporučiť. Sprostredkoval nám kúpu bytu presne podla našich predstáv. Určite ho odporučím aj známym a ďakujem mu týmto za našu spoluprácu.

Miroslava Borňasova


Martin Čuha, kancelária Prešov

Touto cestou sa Vám chcem poďakovať za doterajšiu spoluprácu pri predaji nášho bytu v Prešove, a taktiež za vybavenie všetkých potrebných formalít týkajúcich sa predaja. S Vašimi službami som bola veľmi spokojná. Je vidieť, že sa vo svojej práci dobre vyznáte, máte príjemné profesionálne vystupovanie. Vaše služby budem určite odporúčať svojim známym.

Dominika Vejčíková


Martin Čuha, kancelária Prešov

Som spokojná s realizáciou predaja nehnuteľnosti, ktorú zrealizoval p.Čuha. Jeho vystupovanie bolo príjemné a veci spojené s predajom a prepisom nehnuteľnosti boli vybavené k našej spokojnosti. Ďakujem.

H.Lešková


Martin Čuha, kancelária Prešov

Firma KING REAL mi sprostredkovala predaj pozemku. Od začiatku komunikácia s p. Martinom Čuhom bola na vysokej profesionálnej úrovni, predaj pozemku prebehol do 4 mesiacov od podpisu zmluvy o sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti. Po podpise kúpnej zmluvy mi boli ihneď poukázané peniaze na účet. Predaj bol realizovaný k maximálnej spokojnosti.

Emília Bartoniková


Martin Čuha, kancelária Prešov

S prácou pána Martina Čuhu sme boli skutočne nadmieru spokojní. Ocenili sme príjemný prístup, ochotu a schopnosť pomôcť a poradiť po celý čas pri kúpe domu. Úradné záležitosti prebehli bez komplikácii a pán Čuha sa tomu venoval profesionálne a zodpovedne. Boli sme veľmi radi, že sa môžeme na neho spoľahnúť a že nás tak zbavil množstva starostí a vybavovania. Určite odporúčame a ak bude treba, radi sa sami na realitnú kanceláriu znova obrátime. Týmto Vám prajeme veľa pracovných a osobných úspechov. Ďakujeme.

rodina Hutmanová, Prešov


Martin Čuha, kancelária Prešov

Touto cestou by som sa chcel poďakovať a zároveň vyjadriť maximálnu spokojnosť, akú vynaložil pán Martin Čuha pri zháňaní, sprostredkovaní a následnej kúpe bytu. Za jeho ústretovosť, pevné nervy a hlavne jeho dlhodobé úsilie, ktoré vynaložil, aby mi pomohol nájsť to správne bývanie. Komunikácia s pánom Martinom Čuhom ako aj realitnou kanceláriou KING REAL bola na vysokej profesionálnej úrovni od samého začiatku až po finálny podpis kúpnopredajnej zmluvy. Na základe týchto skúseností budem realitnú kanceláriu KING REAL odporúčať všetkým priateľom a známym. Ak budem v budúcnosti potrebovať služby tohto charakteru, určite sa na nich obrátim znova. Týmto by som chcel popriať celej spoločnosti veľa úspechov a ešte viac spokojných klientov.

Mgr. Róbert Gubač


Martin Čuha, kancelária Prešov

Touto cestou by som sa chcel poďakovať realitnej kancelárii KING REAL, konkrétne pánovi Čuhovi Martinovi a vyjadriť svoju spokojnosť s celým procesom predaja nehnuteľnosti. Oceňujem prístup od začiatku, ochotu a snahu predať nehnuteľnosť čo najskôr. Cely predaj prebehol bez akýchkoľvek problémov. Ďakujem a odporúčam.

Martin Jurko, Sabinov


KING REAL, kancelária Prešov

Touto cestou chceme vyjadriť hlboké poďakovanie maklérovi, ktorý nás sprevádzal celou cestou od nášho prvotného záujmu až po samotnú kúpu nášho nového domu v obci Záborské. Tento pán prejavil svoje perfektné skúsenosti, profesionálny prístup a od prvého kontaktu s nami vedel, čo robí a bol nám maximálne nápomocný vo veciach ekonomických aj iných - týkajúcich sa zaobstarania domu. Niet čo riešiť, niet čo kritizovať, čo sľúbil to splnil! Svojej práci sa rozumie na 100 percent, aj viac. Jeho služby môžeme len odporúčať ďalším potencionálnym klientom. Ešte raz mu veľmi pekne ďakujeme a želáme veľa pracovných a osobných úspechov.

rodina Baranová, Prešov


Peter Halušťok, kancelária Košice

S prístupom ako aj prácou p.Halušťoka som nadmieru spokojná. Ma profesionálny pristup zameraný na klienta. Poradí, pomôže, výjde v ústrety. Splní všetko v dohodnutom čase. Podáva priebežne info, nie je potrebné ho urgovať. V prípade potreby ho určite opätovne skontaktujem a budem aj odporúčať známym.

Zuzana Zozuľáková


Martin Čuha, kancelária Prešov

Komunikácia s maklérom p. Martinom Čuhom bola na profesionálnej úrovni, vrátane vybavenia všetkých potrebných formalít týkajúcich sa predaja bytu. Vzhľadom na moju pozitívnu skúsenosť budem odporúčať KING REAL priateľom a známym.

K. Stašková


Martin Čuha, kancelária Prešov

Touto cestou Vám chcem vyjadriť úplnú spokojnosť s predajom bytu prostredníctvom vašej realitnej kancelárie. Bol som veľmi spokojný s Vašimi službami, ktoré ma odbremenili od všetkých povinností, týkajúcich sa kúpnopredajných zmlúv, katastra, odovzdania bytu, zaevidovania stavov plynu, elektriny a kúrenia a účasti pri zaevidovaní zmeny majiteľa bytu u všetkých dodávateľov energií. Vidno, že sa vo Vašej práci vyznáte a robíte ju profesionálne. Ak v budúcnosti budem potrebovať služby tohto charakteru, určite sa obrátim na vašu kanceláriu KING REAL.

Ing. František Veselovský


KING REAL, kancelária Prešov

Pri sprostredkovaní predaja a následnej kúpy nehnuteľnosti som oslovila realitného makléra zo spoločnosti KING REAL. Oplatilo sa. Pri jednaní s ním som ocenila hlavne jeho profesionálnosť, spoľahlivosť, taktnosť, promptnosť, precíznosť, komunikatívnosť a ochotu kedykoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem a prajem jemu aj celej spoločnosti veľa pracovných úspechov.

Mgr. Bibiana Tkáčiková


KING REAL, kancelária Prešov

Naozaj excelentny pristup, cenné rady a odporúcania boli u makléra samozrejmostou. Venoval sa nam naozaj naplno, bez ohľadu na to, či niečo kúpime alebo sa len tak orientujeme v ponuke a len rozmýšľame o kúpe. Vyjadrujeme veľký obdiv k praci,  vďaka čomu sme sa dostali k nehnutelnosti spĺňajúcej naše požiadavky a sme maximálne spokojní a milo prekvapení. Počas realizácie predaj- kúpa-financovanie sme nemali žiadne ťažkosti, vybavovačky a nepríjemnosti. Odporučil nám aj zbehlého finančného poradcu, ktorý nám pomohol pri výbere najvýhodnejšieho úveru - nielen z hľadiska jeho provízie, ale hlavne v náš prospech. Cekovo agentúru KING REAL hodnotíme veľmi pozitívne a samozrejme budeme len a len odporúčať ďalej a prajeme veľa podobne spokojnych zakaznikov.

rodina Kozmová


Martin Čuha, kancelária Prešov

Spolupráca s realitnou kanceláriou KING REAL a realitným agentom Martinom Čuhom bola efektívna, priama a časovo nenáročná. Mal som možnosť vyberať z niekoľkých nehnuteľností v celom meste Prešov a nakoniec aj nájsť takú, s ktorou som spokojný. O úradné záležitosti som si nerobil žiadne starosti, lebo som vedel, že je to v dobrých rukách. Určite Vám odporúčam spoluprácu s pánom Martinom Čuhom a prajem veľa úspechov pri kúpe nehnuteľnosti.

Radoslav R.


KING REAL, kancelária Prešov

Touto cestou by som chcela aj ostatných predávajúcich či kupujúcich podporiť pri výbere realitnej kancelárie KING REAL. Nás si získal profesionálnym prístupom a ochotou realitný maklér. O všetkych krokoch nás vždy informoval a ochotne pomohol pri celej realizácii predaja nehnuteľnosti.

Mária Trojanovičová


KING REAL, kancelária Prešov

Kompletný servis počínajúc obhliadkami, rezervačnou zmluvou, hypotékou, končiac prepismi energii, správcovi, katastrálnom úrade bolo profesionálne zorganizované a zabezpečené. Veľmi oceňujem úsporu môjho času, byrokracia vybavená bez jediného dňa dovolenky.

Ing. Miroslav Dedina


Ing. Katarína Javorská, kancelária Prešov

Vyjadrujem spokojnosť s činnosťou KING REAL Prešov, ktorú v mojom prípade zastupovala Ing.Katarína Javorská. Oceňujem jej vysoko profesionálny prístup vo všetkých oblastiach počas realizácie predaja mojej nehnuteľnosti. Ňou predložený návrh možností riešenia predaja bol ľudský, milý, ale odborne na vysokej úrovni. Neoceniteľný je poskytnutý právny servis a prakticky bezstarostný status klienta počas predaja z dôvodu zabezpečenia všetkých možných služieb maklérom. Svojim známym budem odteraz pri predaji ich nehnuteľností odporúčať KING REAL Prešov a osobitne maklérku Ing.Katarínu Javorskú.

Ing.Anna Palovčiková


Martin Čuha, kancelária Prešov

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať p. Martinovi Čuhovi za profesionálny i odborný prístup pri predaji nehnuteľnosti. S Vašou prácou sme boli veľmi spokojní a radi Vás odporúčame ďalším záujemcom o predaj, či kúpu bytu.

rodina Sobotová


KING REAL, kancelária Prešov

Chceli by sme sa touto formou poďakovať za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti, za seriózny a profesionálny prístup makléra. Celý čas sme boli v kontakte, informoval nás o všetkom dôležitom. Prajeme jemu a spoločnosti KING REAL veľa úspechov a vrelo odporúčame ďalším klientom.

Kočišovci


Martin Čuha, kancelária Košice

Spoluprácu s realitnou kanceláriou KING REAL pri predaji nehnuteľnosti môžem hodnotiť veľmi pozitívne, čo sa tyká kompletného servisu ako aj rýchlostí  sprostredkovania predaja ponúknutých nehnuteľnosti. Som veľmi spokojná, ďakujem.

Martina Lacková


Martin Čuha, kancelária Košice

Chceli by sme sa Vám poďakovať za služby, ktoré ste nám poskytli pri kúpe nášho nového bytu. Veľmi si pochvaľujeme Váš prístup po profesionálnej aj osobnej stránke. Vaša realitná kancelária sa postarala o všetko "papierovanie" vrátane vybavenia hypotéky, takže na nás ostalo v podstate len podpísanie zmlúv. Ešte raz vďaka za odvedené služby a vašu realitnú kanceláriu vrelo doporučíme každému, kto sa opýta.

rodina Belušová


KING REAL, kancelária Prešov

Chceli by sme sa touto formou poďakovať za ústretový a spoľahlivý prístup pri predaji nášho bytu v Prešove.

manželia Chromí


KING REAL, kancelária Prešov

Touto cestou sa chcem poďakovať realitnému centru KING REAL za služby ,,all inclusive“ pri kúpe nehnuteľnosti. Chcem oceniť profesionálny a ľudský prístup ku klientovi, hľadanie najlepšieho riešenia v tých najzložitejších situáciách, ktoré kúpa nehnuteľnosti so sebou prináša. Vďaka KING REAL som sa vyhol mnohým problémom a starostiam pri tejto veľmi náročnej operácii. Sám by som sa po skúsenostiach z tohto ,,obchodu,, do takejto závažnej veci už nikdy nepustil. Som rád, že som sa odovzdal do rúk profesionálom z KING REAL.

Ing. Alexander Galajda


KING REAL, kancelária Košice

Od začiatku prebiehalo všetko bez problemov. Bola som veľmi spokojná, profesionálny servis, prvotriedne jednanie ma milo prekvapili. Nemusela som sa o nič starať, v podstate som prišla len na podpis zmluvy. A samozrejme po cely čas som bola ubezpečovaná, že sa nemám, čoho báť.

Dugasová Zuzana


KING REAL, kancelária Prešov

Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za pomoc a poradenstvo ohľadom kúpy môjho nového bytu. S Vašimi službami a takisto aj so službami Vašej realitnej spoločnosti KING REAL som nadmieru spokojný, nakoľko ste mi výrazne uľahčili cestu a výber môjho nového bývania. Veľmi ma teší aj fakt, že som sa nemusel takmer o nič starať, pretože všetky papierovačky, prepisy, dokumenty a zmluvy boli prostredníctvom Vás a Vašej realitnej kancelárie riadne a dôkladne zaobstarané a tým pádom išlo celé sprostredkovanie a následne aj moja kúpa bytu bez problémov a veľmi rýchlo. Veľmi si to vážim a ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem.

Peter Minarčík ml.


Dominik Čuha, kancelária Prešov

Dovoľte mi, aby som sa Vám a vašej realitnej kancelárii touto cestou poďakoval za profesionálny prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. Vzhľadom k tomu, že sa jednalo o predaj komerčných obchodných priestoroch v centre Prešove a celý proces jednania s kupujúcim a predávajúcim ste osobne zobrali pod svoj patronát. Vám týmto, pán generálny riaditeľ, vyslovujem moje úprimné poďakovanie za skvelo odvedenú prácu. Toto poďakovanie zároveň verejne vyslovujem ako svoje osobné odporúčanie pre súčasných aj budúcich klientov vašej realitnej kancelárie. Dovoľte mi aby som Vám osobne a zároveň aj všetkým zamestnancom spoločnosti KING REAL poprial mnoho úspechov a spokojných klientov. Určite v budúcnosti veľmi rád opäť využijem Vaše skúsenosti, vedomosti a profesionálne služby na trhu s realitami.

Igor, Prešov


Martin Čuha, kancelária Košice

S Vašimi službami som bol spokojný, vedeli ste mi poskytnúť fundované informácie, ktoré som potreboval ku kúpe nehnuteľnosti, rýchle skontaktovanie sa s predávajúcimi ako aj nájdenie riešenia pri kúpe nehnuteľnosti. Netreba hľadať nedostatky, ale riešenia, len tak môže byť predávajúci aj kupujúci spokojný, a tým aj Vy. Verím, že i naďalej sa Vám i Vašim kolegom bude dariť nájsť spokojných zákazníkov.

Ľubomír Bavolyár


Martin Čuha, kancelária Košice

Spolupracovali sme spolu na dvoch bytoch. S prvým som mala problém s hypotékou. Nevidel s tým žiadny problém a poradil mi veľmi dobrú hypotekárnu poradkyňu. Keď sa už nedalo nič robiť, ponúkol mi svoje služby, že mi nájde iný byt. Tak sa aj stalo. Za krátku dobu mi našiel iný byt, šiel so mnou na obhliadku a riešil veci s inou realitnou kanceláriou. S jeho prácou som bola spokojná.

Miroslava Riganová


Martin Čuha, kancelária Prešov

Keď sme s manželkou rozmýšľali nad kúpou nejakého domčeka, jeden známy mi nechal kontakt na realitnú kanceláriu KING REAL a zároveň poskytol môj kontakt p.Čuhovi, obchodníkovi z KING REAL, ktorý ma oslovil ešte skôr ako ja jeho. Ponúkol mi niekoľko zaujímavých ponúk. Samozrejme jedna z nich nás veľmi zaujala. No, keď sme si uvedomili, koľko vybavovačiek a starosti nás to bude stáť, ako to všetko zvládneme tak sme to chceli skoro vzdať - a to hneď na začiatku po problémoch s vybavovaním hypotéky, no Vaša realitka nám dokázala, že nikdy sa netreba vzdávať svojho sna. Páni Čuhovci nám poskytli také riešenie vďaka, ktorému sa nám podarilo získať pekný vysnívaný domček. Chceme sa Vám ešte aj takouto formou poďakovať za ozaj profesionálny a rýchly prístup a spoluprácu. Určite Vašu realitnú kanceláriu budeme odporúčať aj ďalším známym. Prajeme Vám veľa úspechov vo Vašej práci a hlavne veľa spokojných klientov.

Mária a Anton


Martin Čuha, kancelária Prešov

Spoluprácu s realitnou kanceláriou KING REAL pri predaji nehnuteľnosti môžem hodnotiť veľmi pozitívne, čo sa tyká kompletného servisu ako aj rýchlosti sprostredkovania predaja ponúknutých nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný, ďakujem.

Bukovinsky Marek


Martin Čuha, kancelária Košice

Ďakujem za vaše služby počas kúpy bytu. Spolupráca bola na dobrej úrovni. Prajem veľa spokojných záujemcov.

Radoslav Oravec


Martin Čuha, kancelária Košice

Ďakujem Vám za pomoc pri predaji bytu. Peniaze nám prišli v plnej výške. Všetko je z našej strany OK. Spolupráca bola výborná. Do budúcnosti sa s radosťou obrátim na Vás a využijem Vaše služby.

Monika JurikováNovinky a aktuality

COVID-19 COVID-19 Na základe opatrení vlády v rámci postupného otvárania prevádzok v 1. fáze pre...
Druhá novinka Nehnuteľnosť  za dobrú cenu viete predať aj za týždeň.  ...
Prvá novinka „ City do biznisu nepatria... „ Celý náš život je...