DOMY LIČARTOVCE Domy Ličartovce
DOMY LIČARTOVCE Domy Ličartovce
DOMY LIČARTOVCE DOMY LIČARTOVCE
Vyhľadávanie
V ponuke je 71 nehnuteľností.

Nehnuteľnosť  za dobrú cenu viete predať aj za týždeň.

 

Na začiatku je však potrebné si položiť v princípe veľmi jednoduchú, ale dôležitú základnú otázku: Chcete nehnuteľnosť PREDAŤ, alebo PREDÁVAŤ. A práve s tejto situácie na trhu kedy je veľa predávajúcich a málo kupujúcich viete pri stanovení vhodného marketingu predaja a uvedomení si že chcem naozaj predať, len a len vyťažiť. A to aj vo veľmi krátkom čase. O tom sa už presvedčili viacerí klienti.

 

Ako nato?

Ak Vás rozbolí zub, pôjdete logicky a automaticky k zubárovi a nie k ortopédovi. Tak prečo pri predaji svojej nehnuteľnosti, chcete vyhľadať "ortopéda", alebo uvažujete že si ten "zub" ošetrite sám?
Máte určite  pravdu ak si myslíte že človek ktorý vykonáva dlhodobo viac profesií naraz , asi nebude odborník a profesionál  ani v jednej z nich.
Práve preto spolupráca s kvalitný a profesionálnym realitným maklérom Vám zaručí, že viete svoju nehnuteľnosť predať aj za týždeň.

 

Staňte sa EXKLUZÍVNYM klientom

Ako štandardný klient máte veľmi ohraničené možnosti. Vo väčšine prípadov Vás po telefonickom kontaktovaní navštívi realitný maklér - obchodník. Nafotí vašu nehnuteľnosť, vypracuje ponukový dotazník s potrebnými údajmi ... Niektorý budú trvať, iný nie na spísaní zmluvných podmienok. Následne maklér celú ponuku spracuje a inzeruje. A ako ďalší krok nasleduje ČAKANIE. Pri mojej otázke predávajúcim, či je možné to čakanie nahradiť aj niečím iným, je vo väčšine prípadov odpoveď "asi NIE".

Svojim spôsobom majú pravdu. Lebo je potrebné si uvedomiť, že moju nehnuteľnosť ponúkajú štandardne piati, šiesti makléri? Koľkí z nich budú vynakladať viac času, energie a financii do podpory predaja, keď ani jeden z nich nemá istotu či to nakoniec predá on, alebo niekto iný. Je to ako s chytaním rýb. Ten rybár na brehu je úspešnejší ktorý pri rybačke aj prikrmuje.

Signály úspešného a rýchleho obchodu

Prv ako príde maklér - obchodník k Vám domov, stretne sa s Vami pri káve a navrhne celý proces predaja. Ukáže porovnanie Štandardného a  EXKLUZÍVNEHO klienta.
Navrhne marketingové možnosti podpory predaja ktoré by mali nahradiť čakanie. Ale to všetko naviac môžete očakávať len ako exkluzívny klient. Ale ak sa na tom zamyslíme hlbšie, kto by nechcel dovolenku All Inclusive v cene štandardnej dovolenky kde si sami riešite dopravu, ubytovanie, stravovanie ...

Chce to len sa správne rozhodnúť

Všetkým Vám ktorý predávate, alebo plánujete predať svoju nehnuteľnosť prajem aby ste sa správne rozhodli s kým to budete predávať a ako dlho. Lebo čas je veľmi veľmi dôležitý. Pretože čo sa dlho ponúka a je dlho videné, časom stráca na hodnote.

Na prípadne Vaše otázky, alebo záujem o rady Vám rád odpoviem či písomne, telefonicky, alebo osobne.

Peter Florek
Manažér
Tel.: +421 905 253 779
e-mail: peter.florek(@)kingreal.skNovinky a aktuality

COVID-19 COVID-19 Na základe opatrení vlády v rámci postupného otvárania prevádzok v 1. fáze pre...
Druhá novinka Nehnuteľnosť  za dobrú cenu viete predať aj za týždeň.  ...
Prvá novinka „ City do biznisu nepatria... „ Celý náš život je...