DOMY LIČARTOVCE Domy Ličartovce
DOMY LIČARTOVCE Domy Ličartovce
DOMY LIČARTOVCE DOMY LIČARTOVCE
Vyhľadávanie
V ponuke je 71 nehnuteľností.

KING REAL - realitné centrum

Realitné centrum KING REAL bolo založené v roku 2011, aby určilo nové trendy v obchodovaní s nehnuteľnosťami a zvýšilo kvalitu služieb, ktoré sú podľa nás nevyhnutnou súčasťou tohto obchodu. Naším cieľom je zaviesť moderné spôsoby obchodovania pre našich klientov, pre ich väčší komfort a flexibilitu. Filozofiou realitného centra je poskytnúť kompletný servis v oblasti realít, to znamená špičkové služby v oblasti predaja, financovania a právnej bezpečnosti. Naši obchodníci sú predovšetkým odborníkmi vysoko motivovaní, aby pracovali na tom, ako Vám pomôcť pri kúpe, predaji, výstavbe či prenájme Vašej nehnuteľnosti.

 

Financovanie nehnuteľností, zabezpečujeme v spolupráci s naším obchodným partnerom FINANCUJEME BÝVANIE s.r.o. - hypotekárnym centrom, ktoré je špecialistom pri riešení hypotekárnych úverov.
 

Právnu asistenciu zabezpečujeme prostredníctvom konzultácií s advokátsku kanceláriou - JUDr. Daniel Boľanovský, ktorá nám pripravuje zmluvy a návrhy na vklady do katastra.

 

KING REAL je dynamicky sa rozvijajúca firma s ambíciami dostať sa na špicu vo svojej oblasti pôsobenia. Momentálne zabezpečujeme sprostredkovanie predaja, kúpy a nájmu v Prešovskom, Košickom a Nitrianskom regióne. Ambíciou spoločnosti je v krátkom časovom horizonte pôsobiť celoslovensky a expandovať na zahraničné trhy. Neoddeliteľnou súčasťou našich ambícií je podieľať sa na financovaní veľkých investičných a developerských projektoch, ktoré umožnia vznik nových pracovných miest na východnom Slovensku.Novinky a aktuality

COVID-19 COVID-19 Na základe opatrení vlády v rámci postupného otvárania prevádzok v 1. fáze pre...
Druhá novinka Nehnuteľnosť  za dobrú cenu viete predať aj za týždeň.  ...
Prvá novinka „ City do biznisu nepatria... „ Celý náš život je...