DOMY LIČARTOVCE Domy Ličartovce
DOMY LIČARTOVCE Domy Ličartovce
DOMY LIČARTOVCE DOMY LIČARTOVCE
Vyhľadávanie
V ponuke je 71 nehnuteľností.

Záborská alej II.

Určite mnohí poznáte úspešný projekt Záborská alej I. Úspech tohto projektu spočíval v dobrom načasovaní, v dobrom naprojektovaní, v dobrom prevedení a v dobrom nacenení. Práve z tohto dôvodu sme sa rozhodli spustiť ďalší skvelý projekt Záborská alej II. Detajlné informácie o tomto projekte nájdete na www.bungalovypresov.sk  . Základná informácia o novom projekte Záborská alej II - BUNGALOVY !!! Prečo bungalovy? Dôvod je jednoduchý. Naším cieľom je vyhovieť práve Vám, ktorí okrem vkusného bývania v príjemnom prostredí očakávate aj komfort v najvyššej kvalite.

Výhody projektov typu ako je Záborská alej I. a Záborská alej II. je okrem  vyníkajúceho naprojektovania a úplnej realizácie ( dokončenie ) exteriéru vo vysokej kvalite aj komfort susedstva. Čo to znamená? Ak ste človek ktorý túži po kvalitnom vlastnom bývaní v rodinnom dome a po nasťahovaní sa už nechce počúvať hluk stavebných strojov, ktoré pracujú na susednej stavbe, hluk a prach z miešačiek, pil a iných strojov, ktoré používajú robotníci na stavbách tak je tento projekt určený práve pre Vás.

To nie,je všetko. Predstavte si prostredie uzavretej skupiny rodinných domov s možnosťou mať vlastnú vstupnú bránu. Možno si poviete, a čo je na tom? Je to veľmi jednoduché. Bezpečné prostredie na hranie pre najmenších, približne rovnáka sociálna a veková skupina susedov, spoločné grilovačky, opekačky a silvestrovské akcie. Sme si istý že ste tým rovnako nadšený ako my, a to nie je všetko. Záborská alej Vám ponúka okrem iného vynikajúce umiestnenie v blízkosti lesa, čo predstavuje maximálny komfort pre nadšencov turistiky, hubárov, prípadne členov poľovníckeho združenia a to všetko len 10 min. autom od mesta Prešov.

 

Ak Vás zaujal tento projekt čakáme na Váš telefonát, kde si budete môcť aktálne vybrať z celkového počtu 22 bungalovov pojektu Záborská alej II. a dopredaju 6 rodinných domov z projetu Záborská alej I.

 

 

 

Peter Florek
Obchodný MANAŽÉR
Tel.: +421 905 253 779
e-mail: peter.florek(@)kingreal.skNovinky a aktuality

COVID-19 COVID-19 Na základe opatrení vlády v rámci postupného otvárania prevádzok v 1. fáze pre...
Druhá novinka Nehnuteľnosť  za dobrú cenu viete predať aj za týždeň.  ...
Prvá novinka „ City do biznisu nepatria... „ Celý náš život je...